Jump in Delta ITeam

Delta Holding predstavlja lidera na tržištu, koji postavlja standarde i pomera granice uspešnog poslovanja. Razvijamo uspešne kompanije i istovremeno unapređujemo društvo u kome živimo i radimo.

Delta Holding uspešno posluje u Srbiji i svoje poslovne planove usmerava na internacionalno tržište. Članice Delta Holdinga bave se različitim delatnostima kao što su: agrarna proizvodnja, proizvodnja hrane, razvoj nekretnina, izvoz, uvoz, zastupanje inostranih kompanija, distribucija robe široke potrošnje, prodaja automobila itd.

Zbog širenja poslovnih aktivnosti potreban nam je:

Administrator - Inženjer mreže (Beograd)

Opis posla:
  • Konfigurisanje i stavljanje mrežne opreme u funkciju
  • Održavanje i praćenje rada mrežne infrastrukture
  • Rešavanje problema u radu mrežne infrastrukture
  • Instalacija i administracija sistema za monitoring mrežne infrastrukture
  • Instalacija i administracija sistema za bekap konfiguracija mrežnih uređaja
  • Dokumentovanje konfiguracija i izmena sistema
Uslovi:
  • Dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
Prednosti:
  • Iskustvo u radu sa Cisco svičevima i ruterima, Cisco ASA-om, Cisco Wireless LAN Controller-om, CUCM-om, PaloAlto opremom
  • CCNA(ili ICND1 + ICND2) ili neki drugi Cisco sertifikat
  • Poznavanje sledećih protokola: TCP/IP, EIGRP, STP, BGP, DMVPN, VPN
Nudimo vam:
  • Dinamično i motivišuće radno okruženje
  • Priliku za rad u stabilnoj i sigurnoj kompaniji sa raznorodnim biznisima
  • Profesionalni razvoj kroz treninge, edukaciju i sertifikaciju

Potreban nam je odgovoran profesionalac, spreman da deli svoja znanja i uči kako nove i stare tehnologije tako i poslovne procese.
Prijave sa kratkom biografijom poslati na e-mail adresu: hr@deltaholding.rs.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

KONTAKT
  • Delta Holding
    Sektor za ljudske resurse

    Vladimira Popovića 6
    11070 Beograd
    Srbija
    Kontakt: hr@deltaholding.rs